Szukam fachowej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Miejsce na luźne rozmowy
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Szukam fachowej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Witam wszystkich na forum. Potrzebuje dobrej ekipy ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady nierdzewne oraz ogrodzenie działki. Interesuje mnie coś unikalnego, co nie będzie powszechnie stosowanym rozwiązaniem. Ogrodzenie pragnę żeby były wykonane w stylu retro - to chyba kwalifikuje się pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały zrobione ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się nad połączeniem szkła oraz drewna. Nie wiem tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Również posiadam wątpliwość czy właściwie wkomponuje się to w nowoczesny wystrój domu. Tak, więc potrzebuje dobrą brygadę ślusarzy z okolic Radomia. Czy ktoś z was może polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Szukam rzetelnej brygady ślusarzy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:46

Witaj. Jak dobrze Cię rozumiem to poszukujesz firmy, która jest w stanie wykonać dla ciebie kute balustrady oraz ogrodzenie twojej działki. Potrzebujesz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jak tak to powinieneś rozważyć ofertę firmy http://metfach.pl , która specjalizuje się w wykonywaniu balustrad nierdzewnych a, także ogrodzeń artystycznych. Poniżej daję zdjęcie do ich prac: Obrazek . Sprawdź czy szukasz czegoś takiego. Jeżeli tak to jestem w stanie Ci ich polecić z czystym sercem. W naszym domu wykonywali balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Ekipa wykonała wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość