Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w salonie?

Miejsce na luźne rozmowy
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w salonie?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Cześć. Dostałem propozycję promocji i sprzedaży mebli tej fabryki meblowej z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są wysokiej jakości i dobrze wyglądaj. Moją wątpliwość budzi kwestia, iż są zbliżone cenowo z rodzimymi producentami, którzy mają ugruntowaną renomę na rynku. Nie mam pojęcia, czy praktycznie nie znana firma będzie atrakcyjna dla polskich klientów. Jeśli zdecyduję się na sprzedaż tych mebli to będę musiał poświęcić jakąś część salonu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę mógł prezentować, aż tylu mebli dotychczasowych producentów. Co sądzicie o tych meblach. Czy sami byście je kupili?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy warto sprzedawać tego typu meble w sklepie z meblami?

Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:11

Dzień dobry. Trudne pytanie zadałeś. Najważniejszy jest biznesplan. Czy jest opłacalna sprzedaż ich mebli dla twojej firmy? Jak uzyskasz większy zysk na ich produktach to trzeba ten pomysł przemyśleć. Może będziesz wstanie pozyskać wyłączność na dane miasto. To też, jest spory plus. Nie będziesz posiadał konkurencji wśród innych salonów. Mi przypadły do gustu meble tej firmy. Przykładowo te: Obrazek meble są bardzo interesujące i osobiście bym je kupił. Natomiast najistotniejsze są w tej branży warunki kooperacji z fabryką. Jaki będziesz miał termin zapłaty za meble, które dostajesz do ekspozycji. Nie znając podstawowych danych można wróżyć z kryształowej kuli. Jeżeli chodzi o konkurencje z polskimi producentami to możesz się o to nie martwić. Klienci coraz mniej uwagi przywiązują do marki. Kluczowy jest wygląd a później cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości