W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Miejsce na luźne rozmowy
adambyczek

W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:06

Cześć, od dłuższego czasu posiadam stronę WWW, która zajmuje się turystyką medyczną w naszym kraju. Pomysł w mojej opinii dość oryginalny i na tego rodzaju usługi wiem, że są chętni. Ale posiadam bardzo duży kłopot z dotarciem do potencjalnych klientów. Adres witryny internetowej to: http://tour4cure.com/tannlege-i-polen - prezentuje się okazale, ale nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, aby więcej ludzi zgłaszało się do mnie? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

marekwolski

W jaki sposób reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Dzień dobry. Najważniejsze pytanie: w jaki sposób mogą osoby trafić na twoją witrynę internetową? Przecież jej nigdzie nie widać. Więc tu masz problem. Jak nie jesteś w stanie jej znaleźć to przecież nikt o niej nie słyszał. Po pierwsze zastanów się nad jej promocją w Internecie. Jest kilka sposobów reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Jedną z nich jest pozycjonowanie strony WWW w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego rodzaju działania twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze wyników na interesujące cię słowa kluczowe. A to z kolei przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Druga forma reklamy to marketing szeptany na serwisach internetowych. W twoim przypadku będą to strony dla rodaków żyjących za granicą. Trzeba tam tworzyć posty i zachęcać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie osiągniesz.