Strona 1 z 1

Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?

: 23 maja 2016, 9:24
autor: marekwolski
Dzień dobry, buduje dom jednorodzinny niedaleko Kielc. Jestem na etapie robienia dachu. Miałem już jedną ekipę dekarzy, którzy niestety nie sprawdzili się. Dach na moim domu ich przerósł i nie potrafili go położyć, więc musiałem ich wyrzucić. Szukałem w wyszukiwarce i natrafiłem na taką listę dekarzy z Kielc http://polecamspeca.pl/dekarz/kielce , natomiast wzięcie firmy w ciemno raczej odpada. Szkoda mi już nerwów i pieniędzy na zmarnotrawiony materiał. Tak więc zwracam się do was z pytaniem. Może ktoś z was ma namiary na rzetelnych dekarzy w pobliżu Kielc.

podobne tematy:

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych ludzi?

: 23 maja 2016, 9:43
autor: michalgos
Cześć, jestem w stanie Ci polecić ekipę Dach Maar z Kielecczyzny. Brygada bardzo solidna, nie piją na budowie. Ludzie znają się na rzeczy i nie było z nimi żadnych problemów. Więc możesz ich w ciemno wziąć do swojego dachu. Pozostałych firm z tego portalu niestety nie znam.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tych dekarzy?

: 23 maja 2016, 9:47
autor: alexsys76
Witaj, jak pojawił się taki problem z dekarzami to może być trudno znaleźć chętnych aby poprawiali po poprzednikach. Nie mam pojęcia jak to wygląda, lecz jeśli mocno spierniczyli robotę to będzie niełatwo to poprawić.

podobne tematy: