Responsywne strony internetowe przeglad

Miejsce na luźne rozmowy
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Responsywne strony internetowe przeglad

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:26

Czy obecnie posiadanie responsywnej strony internetowej to już standard? Czy algorytmy wyszukiwarek lepiej oceniają tego typu strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest pomysł firm, które parają się projektowaniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak postawione pytania uzyskacie w poniższym tekście. Na początku zacznijmy od samego określenia responywnej strony internetowej. Kolokwialnie mówiąc, tego typu strony internetowe, dobrze wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Niezależnie czy są to laptopy czy urządzenia typu tablet. Tego typu strony internetowe dobrze wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a dodatkowo ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio skalowane do rozmiaru ekranu. Responsywne strony internetowe mogą trochę inaczej wyglądać na laptopach, a trochę inaczej na tablecie. Zazwyczaj na samrtfonach i tabletach responsywne strony internetowe wyświetlane mniej elementów graficznych. Następnym ważnym aspektem, który skłania do posiadania takiego rodzaju strony internetowej to fakt, iż coraz więcej użytkowników wyświetla strony internetowe na tabletach. Brak odpowiednio przystosowanej strony powoduje utratę potencjalnych klientów. A, więc pojawia się aspekt ekonomiczny. Przedsiębiorstwa, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Następny powód to pozycja strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są premiowane przez funkcje wyszukiwarek. Zwłaszcza dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie posiadają tego typu funkcji. Trzeba wyszukać strony internetowe i sami możemy się przekonać, jakie strony internetowe górują w wynikach wyszukiwarki. Czy są to strony internetowe responsywne, a może prawda jest całkiem inna? Właśnie tego typu słowa kluczowe strony internetowe Warszawa prezentują jak znaczne są różnice w bardziej konkurencyjnych branżach. Osoby, które projektują strony internetowe doskonale zdają sobie z tego sprawę, jak ważne jest pozyskanie kontrahentów przez Internet. Oczywiście możemy uznać to za mało istotny argument. Natomiast w dłuższym czasie firmy, które posiadają przestarzałe strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Brak nowych klientów może być w przyszłości poważnym kłopotem dla każdej firmy, która chce się właściwie rozwijać.

A, więc doradzam każdej firmie zmodernizowanie swojej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak znaczny. A potencjalne zyski już tak.

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości