Bezpieczny dom ma obowiązek posiadać kamery?

Miejsce na luźne rozmowy
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny dom ma obowiązek posiadać kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Dzień dobry. Ostatnimi czasy wybudowałem dom dla własnej rodziny. Mieszkamy w dosyć ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się dziennie wiele przeróżnych ludzi. Ciągle zastanawiam się, więc czy powinienem ulokować finanse w kamerę - gra toczy się o coś w stylu kamery https://ortodoncjakabaty.pl/aparaty-invisalign ? W domu mamy dużo urządzeń i cennych przedmiotów. Oprócz tego moja trójka pociech zostaje niejednokrotnie sama w domu. Stąd moje pytanie czy należałoby zainwestować w kamerę? Zależy mi na zwiększeniu bezpieczeństwa niemniej jednak nie wiem czy w ten sposób uzyskam zamierzony cel. Proszę o szczere odpowiedzi.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 25 lut 2019, 8:50 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny lokal mieszkalny ma obowiązek posiadać kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Dzień dobry. Pragnąc zabezpieczyć swoją posiadłość również wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę oznajmić, że miało to miejsce parę lat temu oraz na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Okazuje się jednak, że u sąsiadów były już dwa włamania, w następstwie tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie swojego domu jest wybitnie ważne zwłaszcza jeżeli posiadasz dzieci. Warto, wobec tego zainwestować w solidny monitoring. Z pewnością nie będziesz żałować, a wręcz przeciwnie.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości