Co uważacie o tego typie kursów zawodowych?

Miejsce na luźne rozmowy
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co uważacie o tego typie kursów zawodowych?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:11

Cześć. Jestem profesjonalnym kierowcą, który na co dzień wykonuje swoją pracę w firmie transportowej. Wynagrodzenie jest na przyzwoitym poziomie, ale mogły by być wyższe. Jeden z moich kolegów posiada uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych i dzięki temu w innej firmie ma o wiele wyższą pensję niż ja. Tak, więc zacząłem poszukiwać odpowiednich szkoleń http://smartkursyszkolenia.pl/adr-kurs-specjalistyczny-w-zakresie-przewozu-w-cysternach , które nadają odpowiednie kwalifikacje. Rozmyślam nad wyborem jednego z tych, która ma w swojej ofercie podane przeze mnie firma. Natomiast moim problemem jest to, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Co myślicie o tego typie szkoleń?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:23

Witaj. Sam miałem identyczny dylemat jak ty. Pracowałem jako kierowca TIRów w krajowej firmie przewozowej. Jeździłem wyłącznie po kraju, dlatego zarobki nie były wielkie. Nie chciałem wybierać tras zagranicznych ze względu na małą córkę. Dlatego byłem zmuszony coś innego wymyślić. Zdecydowałem się wówczas takie szkolenie jak podałeś w linku. Ukończyłem: kurs doradca DGSA i dzięki temu byłem w stanie bez problemu zmienić pracę na lepiej płatną. Do tej pory przewożę ładunki po kraju, lecz moje wynagrodzenie jest znacznie wyższa. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na tego rodzaju szkolenie. Jego cena zwróci się po kilku miesiącach.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości