Szukam przedsiębiorstwa, które sprzedaje platformy towarowe

Miejsce na luźne rozmowy
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Szukam przedsiębiorstwa, które sprzedaje platformy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:35

Witam was. Powiem od razu w czym rzecz, a następnie rozwinę temat. Potrzebuje firmy, która zajmuje się montażem dźwigów hydraulicznych na potrzeby restauracji. Potrzebuję takiej małej windy do prowadzonego przeze mnie zajadu, który posiada dwu poziomową jadalnie. Udźwig platformy towarowej nie będzie duży. Platformą towarową będą jeździły potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to 100 kilo. Nie mam za wiele powierzchni na jej zamontowanie, dlatego nie jestem w stanie skorzystać z gotowych rozwiązań. Zastanawiam się, czy ktoś z was spotkał się ze zbliżonym problemem i udało mu się założyć taką platformę towarową w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Poszukuje firmy, która montuje dźwigi hydrauliczne

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:55

Dzień dobry. Parę lat temu to może byłby kłopot ze znalezieniem producenta takich dźwigów hydraulicznych. Dzisiaj bez większych problemów znajdziesz przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w montażu wind towarowych o nietypowych rozmiarach. Przykładem może być ta firma - https://e-position.pl/2021/09/15/hotel-radom-nie-wylacznie-na-wesele-radom-ale-takze-na-kolejne-imprezy-jak-sylwester, która specjalizuje się w budowaniu dźwigów towarowych na potrzeby biznesu. Tak, więc nie musisz się przejmować tym, że nie masz dużo miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim lokalu gastronomicznym. Nowoczesne dźwigi towarowe nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Również można umieścić cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości