Gdzie dostanę lustra robione na zamówienie w stolicy?

Miejsce na luźne rozmowy
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Gdzie dostanę lustra robione na zamówienie w stolicy?

Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:14

Cześć. Szukam interesujących luster do domu. Myślę nad czymś unikalnym i w miarę rozsądnych pieniądzach. Ogólnodostępne lustra z marketów raczej nie spełnią swojej roli. Wiąże się to z bryłą lustra a, także jego wymiarami. Na przykład do jednej z łazienek potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co napiszecie, po co dawać lustro koło skosów na piętrze. Nie posiadam zwyczajnie innego wyboru. Następne lustro jest mi potrzebne do naszej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego wymiary to praktycznie 3m na 3m. Więc jego zakupienie w składzie budowlanym jest niemożliwe. Dlatego potrzebuje znaleźć namiary na porządnych szklarzy ze stolicy, którzy są w stanie wykonać takie zlecenie.

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

W którym miejscu mogę dostać lustra wykonywane na zamówienie w stolicy?

Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:37

Zakup drzwi szklanych może się wydawać prostą rzeczą, nad którą nie ma co się zastanawiać. Nic bardziej mylnego. Jeśli chcemy zakupić drzwi szklane do mieszkania, musimy wziąć pod uwagę parę kwestii. Jeżeli chcemy kupić drzwi szklane, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się, gdzie warto je zainstalować i wybrać odpowiedni rodzaj do danego pomieszczenia. Drzwi wejściowe mogą np. posiadać właściwości antywłamaniowe. Powinny być wykonane solidnie, a przy tym muszą być eleganckie i nowoczesne, gdyż stanowią swego rodzaju wizytówkę domu. Do kuchni powinniśmy wstawić drzwi szklane wahadłowe lub przesuwne, które będą się bardzo łatwo otwierały. W pozostałych pokojach mogą to być drzwi drzwi otwierane na oścież. Równie ważna jest także sprawa rodzaju szkła. Zapewne nurtować nas będzie także pytanie, czy wybrać szybę przejrzystą, czy matową? Szkło piaskowane nada się najlepiej w pomieszczeniach, w których będziemy potrzebowali więcej prywatności, czyli łazience i sypialni. W pozostałych miejscach, możemy kupić przezroczystą taflę lub drzwi szklane z mieszanego szkła. Drzwi szklane to najważniejszy produkt naszej firmy. Doświadczenie, które posiedliśmy na przełomie lat umożliwia nam zaoferować Państwu wysokiej klasy drzwi szklane, które robimy ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wszystkie drzwi szklane wykonujemy pod konkretne wymiary. Firma robi drzwi szklane we wszystkich dostępnych wariantach, które umożliwiają zabudowę każdego otworu budowlanego. Mogą to być np. szklane drzwi do futryn czy drzwi przesuwne szklane oraz wahadłowe. Nasze drzwi szklane wykonywane są ze szkła hartowanego, najczęściej o grubości 8 lub 10 mm lub szkła laminowanego. Technologia laminowania polega na sklejeniu dwóch tafli szkła folią laminacyjną - umożliwia to na zrobienie drzwi szklanych z fotografią w środku między szybami. Można też wkleić między dwie szyby folie ozdobne, tapety oraz materiały tekstylne. Cześć. Rzeczywiście posiadasz duże wymagania odnoście luster do domu. Na wstępie Ci powiem, iż tego typu rozwiązania będą kosztowne, więc powinieneś przestać myśleć o niskiej cenie. Jeżeli chodzi o sprawdzonych fachowców to ta brygada wykonuje niekonwencjonalne. U mnie w domu wykonywali oprócz luster, również kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich pracy, więc powinieneś rozważyć ich ofertę. Przykładowa praca - sam możesz się przekonać, że są to dość oryginalne i ciekawe rozwiązania. Jeżeli potrzebujesz innych ofert do porównania to powinieneś skorzystać z serwisów z ogłoszeniami firm. Na takich portalach jesteś w stanie dać też swoją ofertę i poczekać na odpowiedź wykonawców.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość