Gdzie mogę zrobić artystyczne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Radomiu

Miejsce na luźne rozmowy
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę zrobić artystyczne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Radomiu

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Witam wszystkich na forum. Chciałbym się podpytać ludzi, którzy mają już za sobą budowę domu. Chodzi mi o balustrady ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Poszukuje firmy, która robi fajne rzeczy za przystępną cenę. Chciałbym aby wykonali coś oryginalnego - coś na granicy kowalstwa artystycznego. Do gustu przypadły mi balustrady łączone ze szkłem. Do tego efektu myślałem o dodaniu jakiś ciekawych zawijasów. Wg mnie idealnie by to się prezentowało w połączeniu z podświetleniem klatki schodowej. Będę rad za namiary do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Gdzie mogę zamówić ozdobne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Radomiu

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:56

Hej. Ja u siebie posiadam podobne balustrady ze stali nierdzewnej, o jakich piszesz. Wykonywała mi je ta brygada ślusarzy: Fizjoterapia dla kobiet w ciąży Rzeszów , która funkcjonuje na obszarze województwa mazowieckiego. Więc nie będzie kłopotu z dojazdem do Radomia. Są dość konkurencyjni i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Przykład ich pracy masz w tym miejscu: - jak masz ochotę zobaczyć więcej to po prostu wejdź na ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są na prawdę ciekawe i unikalne, więc za pewne będziesz zadowolony z ich pracy. Nie wiem tylko czy będą w stanie połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo zdobień może uniemożliwić lub znacznie ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość