Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypromować stronę na frazę platformy towarowe

Miejsce na luźne rozmowy
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypromować stronę na frazę platformy towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:16

Witam. Od jakiegoś czasu wertuje tematy związane z marketingiem internetowym. Najbardziej korzystną formą promocji jest wg mnie pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem na ten temat wiele artykułów, zaliczyłem nawet już jedno szkolenie z pozycjonowania stron. Dlatego mam nadzieję, że mogę samemu podziałać coś w tym temacie. Chciałbym wypromować swoją witrynę internetową na następujące słowo kluczowe: platformy towarowe i tu mam następujące pytania. Czy warto inwestować w dedykowane zaplecze dla tego pokroju słów kluczowych jak: dźwigi towarowe oraz czy dzienna ilość pozyskiwanych odnośników wpływa na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli zbuduje dzisiaj sto odnośników a nazajutrz dziesięć będzie to negatywnie oddziaływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy mogę samodzielnie wypromować stronę na hasło windy towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Dzień dobry. Widzę, że odrobinę zapoznałeś się z tematem pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze wybrane przez ciebie hasło: dźwigi towarowe nie należy do najprostszych i zaczynającemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją wypromować własnymi siłami. Lecz oczywiście możesz próbować swoich sił. Kłopotem będą rzecz jasna odnośniki, które musisz pozyskać oraz ich ilość. Na dzień dzisiejszy bez właściwych programów ciężko jest uskuteczniać pozycjonowanie. Linki możesz tworzyć ręcznie, ale musisz je indeksować. Tu właśnie są konieczne programy. Jeśli chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to odpowiedni kierunek działań. Natomiast ilość tworzonych linków nie powinna być za duża. Trzeba je budować systematycznie. Dzisiaj np: 10 linków, nazajutrz 15 odnośników, następnego dnia 5 linków. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości