Strona 1 z 1

Ciekawe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Witam, zastanawiam się nad uruchomieniem własnego interesu. Wybór padł na siłownię. Zawsze lubiłem chodzić na siłownię, dlatego postanowiłem że spróbuje sił w tej branży. Wiadomo, że jest znaczna konkurencja w tym biznesie. Żeby przyciągnąć klientów muszę się jakoś wyróżnić. Tak, więc pomyślałem o takim systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swego klubu fitness. I właśnie tu jest miejsce dla was - forumowicze. Bardzo proszę o komentarze na temat tych mebli do klubu fitness. Będę wdzięczny za wasze komentarze. Od tego będzie zależało czy ludzie będą dobrze czuli się w moim klubie fitness.

podobne tematy:

Ciekawe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Witaj. Osobiście nie jestem zwolennikiem tak mocnych kolorów. Tak, więc sugeruję wybrać bardziej stonowane zestawienia kolorów. Wg mnie ta propozycja jest ciekawa Obrazek - takie kolory uspokajają. Taka jest moja opinia na ten temat.

podobne tematy:

Trwałe zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Dzień dobry. Kolega ma nieco racji. Lecz ja osobiście wolę właśnie ostrzejsze kolory. Zwłaszcza w takich miejscach jak klub fitness. W takich miejscach powinno być żywo - przecież to miejsce aktywności fizycznej. Mnie do gusty przypadły te meble: Obrazek - imitują wrażenie stadionu piłkarskiego.

podobne tematy: