W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Miejsce na luźne rozmowy
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:06

Cześć, od dłuższego czasu posiadam stronę WWW, która zajmuje się turystyką medyczną w naszym kraju. Pomysł w mojej opinii dość oryginalny i na tego rodzaju usługi wiem, że są chętni. Ale posiadam bardzo duży kłopot z dotarciem do potencjalnych klientów. Adres witryny internetowej to i prezentuje się okazale, ale nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, aby więcej ludzi zgłaszało się do mnie? Proszę o pomoc. Pragnę dodać iż podglądałem nieduży serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem właściciela. Dzięki promocji strony w Internecie znacznie poprawiły mu się obroty. W jego przypadku jest to kila haseł typu: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy parę haseł, które sprowadzają się do Wrocławia. Ale oferuje naprawę i remonty skrzyń biegów będzie prościej przedstawić moje wątpliwości. Przykładowo jeśli decyduje się na wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim czasie będzie efekt w postaci wyświetlania strony WWW w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może rok? I właśnie czas jest tu najważniejszy. W przypadku tej strony oferującej serwis skrzyń biegów we Wrocławiu sprawa była prostsza. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który sprzedaje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam firmy z całej polski i nie posiadam siedziby. Powieszenie banneru na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Myślałem o reklamie szeptanej na forach. Lecz tu również pojawił się spory problem, który polega na liczbie haseł. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku naprawa skrzyń biegów jest ich naprawdę niewiele. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to okropna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast najważniejszy jest szybki powrót do pełnej sprawności ruchowej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która posiada w swojej ofercie renomowany sprzęt rehabilitacyjny. Pojawia się za pewne pytanie u wielu osób - dlaczego nie nabyć sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to cena. Zakup wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc rozsądnym wyjściem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to wybór znacznie korzystniejszy cenowo. Dodatkowo po okresie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu oddać do wypożyczalni i nie martwić się jego odsprzedażą. Wybierając wynajem sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Kolejny powód to fachowe doradztwo. Firmy oferujące wynajem sprzętu rehabilitacyjnego posiadają wykwalifikowanych pracowników, którzy służą fachowym doradztwem. Kolejny powód to pomoc pracownika, który dostarcza wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Poprzez to używanie wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie prostsze. Zobacz: sprzęt rehabilitacyjny wynajem http://rentalmed.pl

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

W jaki sposób reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Dzień dobry. Najważniejsze pytanie: w jaki sposób mogą osoby trafić na twoją witrynę internetową? Przecież jej nigdzie nie widać. Więc tu masz problem. Jak nie jesteś w stanie jej znaleźć to przecież nikt o niej nie słyszał. Po pierwsze zastanów się nad jej promocją w Internecie. Jest kilka sposobów reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Jedną z nich jest pozycjonowanie strony WWW w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego rodzaju działania twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze wyników na interesujące cię słowa kluczowe. A to z kolei przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Druga forma reklamy to marketing szeptany na serwisach internetowych. W twoim przypadku będą to strony dla rodaków żyjących za granicą. Trzeba tam tworzyć posty i zachęcać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie osiągniesz.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości