Czy kominiarz może się ogłaszać na portalach internetowych?

Miejsce na luźne rozmowy
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy kominiarz może się ogłaszać na portalach internetowych?

Postautor: adambyczek » 09 cze 2016, 13:02

Cześć - jestem kominiarzem pamiętającym jeszcze poprzedni ustrój. W zawodzie pracuję już wiele lat czasu. Dzisiaj przybywa młodych kominiarzy, którzy mają lepsze pojęcie o nowych technologiach. Ja za bardzo się w tym wszystkim nie orientuje. Dlatego chciałbym was spytać, czy firma kominiarska powinna promować się w wyszukiwarce internetowej. Czy taki sposób reklamy będzie skuteczny i przyniesie zamierzone korzyści. Działam w nie dużym powiecie i jest sporo ludzi mojego pokroju, którzy z komputerem mają mało wspólnego. Proszę was o poradę.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Czy kominiarz powinien się reklamować na portalach internetowych?

Postautor: tolek1980 » 09 cze 2016, 13:09

Cześć. Faktycznie jesteś człowiekiem starej daty. Dlaczego kominiarz nie powinien się reklamować w Internecie. Żadne prawo wam tego nie zabrania. Wiele osób z twojej branży wybrało ten rodzaj promocji: http://polecamspeca.pl/kominiarz/lublin i na pewno tego nie żałują. Teraz praktycznie każdy szuka firm w Internecie. Nie ma cię tam to nie istniejesz. Dlatego jak najszybciej powinieneś pomyśleć o zbudowaniu strony WWW i rozpoczęciu jej reklamy w Internecie. Dopóki jej nie masz to powinieneś dać ogłoszenie do tego typu portali jak w odnośniku, który napisałem powyżej. Zawsze to już jakiś początek. Taka forma reklamy jest przeważnie bezpłatna.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości