Czy to będzie odpowiednia reklama dla stomatologa w Radomiu?

Miejsce na luźne rozmowy
alexsys76

Czy to będzie odpowiednia reklama dla stomatologa w Radomiu?

Postautor: alexsys76 » 07 cze 2016, 15:12

Witam Państwa. Jakiś czas temu otrzymałem maila z propozycją pozycjonowania swojej strony www: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom w wyszukiwarce internetowej. Specjalnie podaję podstronę, gdyż firma która ma podjąć się zlecenia, uważa ją za niepotrzebną. Uważają, że lepiej aby dla każdej frazy pojawiała się strona główna. W mojej opinii jest to trochę nie logiczne. Osoba, która poszukuje implantów powinna trafić od razu na dedykowaną pod to hasło podstronę z implantami. Czy w jakiś sposób tak promować stronę, aby dla odmiennych haseł wyświetlały się odpowiednie podstrony. Chciałbym już teraz podziękować za poświęcony czas i odpowiedź na moje pytanie.

podobne tematy:

marekwolski

Czy to będzie dobra forma reklamy dla dentysty w Radomiu?

Postautor: marekwolski » 07 cze 2016, 15:21

Cześć, jeśli chodzi o pozycjonowanie strony w wyszukiwarce internetowej to twój tok myślenia jest w 100% logiczny. Nie piszemy już tylko o wygodzie użytkownika. Jeśli promujemy podstrony to po pierwsze zmniejszamy ryzyko otrzymania kary od wyszukiwarki. Po drugie szybciej można osiągnąć pozycje dla wybranych haseł. Po trzecie nie mam pojęcia jak tamta firma od SEO chce upchnąć na jednej podstronie teksty zawierające wszystkie frazy. Promocja zapewne będzie na kilka fraz tj: stomatolog Radom, gabinet stomatologiczny Radom, protetyka Radom, itp. Więc nie da się przygotować przyjaznego dla oka tekstu o tym wszystkim na stronie startowej. Radzę: znajdź inną firmę do promocji strony.