Która reklama będzie najskuteczniejsza dla firmy dekarskiej?

Miejsce na luźne rozmowy
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Która reklama będzie najskuteczniejsza dla firmy dekarskiej?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Dzień dobry, jestem właścicielem niedużej firmy świadczącej usługi dekarskie. Od jakiegoś czasu w kraju występuje kryzys budowlany i co się z tym wiąże jest o wiele mniej zleceń dla takich brygad jak nasza. Ludzie coraz mniej budują domów. Jeśli już jakaś osoba dzwoni to zazwyczaj szuka najtańszej ekipy dekarskiej w okolicy. Konkurencja mocno zaniżyła ceny. Na dzień dzisiejszy praca jest na granicy rentowności. Tak, więc zacząłem się mocno zastanawiać nad promocją prowadzonej przez mnie firmy, ale nie nie mam pojęcia jaki rodzaj promocji będzie najlepsza? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla ekipy dekarskiej?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Dzień dobry. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj świadczonych usług nie jest łatwy do promowania. Drukowanie broszur mija się z celem. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie strony oraz promocja na tego typu portalach www: [url=https://biozamrazarki.pl/?p=254]https://biozamrazarki.pl/?p=254[/url] . Inne sposoby promocji będą mało skuteczne. Mało kosztowym sposobem jest wykonanie bilbordu reklamowego i stawianie go w czasie prac na placu budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie zerowy.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla firmy dekarskiej?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Witaj. Przedmówca nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i reklamie AdWords. Te dwie metody reklamy świetnie się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na portalach branżowych.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość